TSINAPARI, Georgien
TSINAPARI, Georgien
Preview: TSINAPARI, Georgien
Preview: TSINAPARI, Georgien

Customers who bought this product bought also the following products:

Trial package 6 Saperavi  (Bottle with screw cap)
SAPERAVI red dry 0,75L x 6 bottles

For a trial package of 6 Saperavi instead of €49,80, you only pay € 45!

 
45,00 Euro
SAPERAVI Duruji Valley, Georgien
Red dry wine produced from Saperavi grapes grown in Eastern Georgia. This wine aged in barrels of Caucasian oak for 12 months.

Bottle size: 0,75 Liter
Base price: € 12,67 pro Liter

 
instead 9,50 Euro
Only 8,50 Euro
ALEKSANDROULI Tsiskari, Georgia
red dry, grape Aleksandrouli, appellation Kindzmarauli, Georgia, JSC Corporation Kindzmarauli (established 1533)

Bottle size: 0,75 Liter
Base price: €
16,67 pro Liter
12,50 Euro
Wine Brandy MAMAPAPURI, Georgia
Georgian Wine Brandy 23 years old, JSC Corporation Kindzmarauli (established 1533)

Bottle size: 0,7 Liter
Base price: € 171,43 pro Liter

 
120,00 Euro